| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Power Source: | Electric |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Commercial Stainless Steel 3 Bowl Slush Machine | |
| Voltage | 110V/220V |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Power | 1000W |
| Refrigerant | R134A |
| Bowls Capacity | 15L*3 |
| N.W | 63kg |
| G.W | 75kg |
| Dimension | 670*630*840mm |