| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE |
| Power Source: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| ice cream cone machine | |
| Item | DST-32C |
| Voltage | 220V/380V |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Rate power | 15KW |
| Production | 800-1000pcs/hour |
| dimension | 770*760*1400(mm) |
| N.W | 260kg |



Well Cooling is Professional manufacturer specilized in industrial blender , Slush machine,
cube ice machine, Popsicle machine , ice blender and all other Refrigeration Equipment.
After decades devolpment, also we have an experienced after sales and a professional
Technical team.
You're warmly welcomed to place an trail order to test our quality!
1, Lead time?
-- Within 10 days after receive payment
2, Payment mode?
--T/T, Western union, Paypal, Escow, ect
3, Packing?
--Fiber wooden boxes, suitable for International transportation
4, Warranty?
--1 Year and long life after-sale service