| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Certification: | CE |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Each Bowl Can Work Separate Machine Granita Slush Maker | |
| Voltage | 110V/220V |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Power | 500W |
| Refrigerant | R134A |
| Bowls Capacity | 15 |
| N.W | 50kg |
| Dimension | 570*300*730mm |
Features :


Different models for you choose:


slush machine, slushie machine, slushie maker, slushies machine, slushies maker, icee slush machine, slushy machine, slushy maker, daiquri slush, daiquries, granita machine, margarita slush, slush puppy, slush puppie, slush freezer, frozen drink machine, carbonated slush, cocktail, ice coffee, slurpee, 7 11, slush puppie machine, slush machine canada, slush machine syrup, ice slush machine, ice slushy maker, ice slushie machine, slurpee cup, snow cone machine, bubble tea, boba tea, milk tea,