| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Technician Support |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Double Pan Fried Ice Cream Machine With 12 Fruit Topping | |
| Voltage | 110V/220V |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Power | 2200W |
| Refrigerant | R22/R410A |
| Fruit trays | 12 fruit toppings |
| Pan diameter | 50cm, 2.5 depth |
| Production | 25L/H |
| Dimension | 1600*600*850mm |
| N.W | 135Kgs |








